KARIÉRA V ELITE FINANCIAL SERVICES

Aktuálne otvorené pozície

Investment
Specialist

BRATISLAVA・Full Time・od 2000 €

Identifikujte investičné potreby vašich privátnych klientov pomocou inovatívnych modulov finančného plánovania a využite tieto poznatky v prospech cieľov, ktoré ste si s klientom nastavili.

Reagovať na pozíciu

Insurance
Specialist

BRATISLAVA・Full Time・od 2000 €

Kreatívne pristupujte k špecifickým potrebám klienta v oblasti poistenia a na základe vašej expertnej analýzy vytvárajte tie najlepšie riešenia s cieľom naplnenia potrieb klienta.

Reagovať na pozíciu
Chcete sa v kariére posunúť vpred? Ste tu správne!

Ak máte pocit, že je vo vašom živote správny čas na zmenu, ak viete, že skúsenosti, ktoré ste doteraz získali, môžete využiť efektívnejšie ako v súčasnom zamestnaní, neváhajte nás osloviť.Akého človeka k nám hľadáme?Čo bude vašou hlavnou pracovnou náplňou?Prinášame vám tak 5 dôvodov, prečo pokračovať vo svojej kariére práve v ELITE Financial Services, s.r.o.:


 1. Ste odmeňovaní za váš výkon
  Je na vás, aký príjem budete dostávať. Ide len o to, koľko času a energie do svojej práce investujete. Výhodou je, že horná hranica príjmu u nás neexistuje.
 2. Váš pracovný čas máte vo svojich rukách
  Pracovný čas má v ELITE každý spolupracovník vo svojich rukách. Každý z nás tak má priestor na to, aby si svoj čas rozvrhol efektívne podľa svojich potrieb.
 3. Získate plnú podporu na vzdelávanie a rast
  Vďaka spolupráci s centrálou Finportal, a.s. získa každý spolupracovník tú najvyššiu úroveň vzdelávania, správy zmlúv, právnej ochrany, informačného systému či iných výhod. Vďaka kvalitnej podpore sa tak všetci naši spolupracovníci stanú TOP odborníkmi vo svojom sektore.
 4. Pridáte sa do tímu plného odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami
  V našom tíme pôsobia ľudia s dlhoročnými skúsenosťami vo finančnom svete, ktorí sa pravidelne umiestňujú na najvyšších priečkach v rebríčkoch úspešnosti. Vďaka silnému kolektívu získate tím ľudí, s ktorými si budete môcť vymieňať poznatky a spolu sa tak posúvať vpred.
 5. Získate firemné benefity
  Niekoľko krát do roka sa stretneme na team buildingu, ktorý má vždy iné zameranie. Na ňom si naši spolupracovníci zvyčajne prehĺbia vzťahy, zregenerujú a utužia si kolektív. Taktiež je u nás možnosť čerpať podiely na zisku, príspevok na chod kancelárie a tiež našich kolegov z času na čas radi prekvapíme fľašou kvalitného vína a dobrej knihy.