Investment Specialist

Gergely Csongár

LinkedIn

Gergely Csongár

Zavolajte mi

+421907529207

Vo svojom súkromnom i pracovnom živote sa riadim presvedčením, že život je ľahký a vždy plný možností. Pri svojej profesii investičného špecialistu sa o tom snažím presvedčiť aj svojich klientov.

Skúsenosti v oblasti financií som začal zbierať už počas vysokoškolského štúdia na Ekonomickej fakulte Univerzity Corvinus v Budapešti. Prakticky hneď po jej ukončení som začal pracovať ako finančný poradca a tiež ako finančný kontrolór v medzinárodnom holdingu. V súčasnosti už desať rokov tiež spravujem široké portfólio akcií na burze cenných papierov.

Všetci vieme, že naša životná úroveň závisí od našich príjmov, no nemenej dôležitým faktorom je to, ako s príjmami narábame, teda ako si dokážeme „manažovať“ naše míňanie. Pre dosiahnutie skutočnej prosperity musíme naše peniaze nechať pracovať – v náš prospech. So správne nastaveným tokom financií neprichádza len nárast majetku, ale napríklad aj zabezpečenie vo forme pasívneho príjmu. Presne takýto model ponúkam svojim klientom v ELITE FS. Pokiaľ ide o ich finančné záujmy, nerobím kompromisy a rád o tom presvedčím aj vás.

Vo svojom voľnom čase sa okrem rodiny venujem záľubám ako sú akvaristika či fotenie. Finančné trhy sú však remeslom, ktoré nikdy nekončí, preto veľkú porciu času venujem tiež neustálemu štúdiu a vzdelávaniu.

Máte záujem o konzultáciu?