Founder

Marián Jankovič

Zavolajte mi

+421905722824

V oblasti finančného sprostredkovania som sa začal rozvíjať už počas vysokoškolského štúdia. Naučil som sa pracovať s klientom a vďaka skvelým učiteľom som sa postupne profiloval aj ako líder. Zistil som, ako ma naše spoločné tímové úspechy napĺňajú a uvedomil som si, čo to znamená vzájomnosť. Nielen v biznise.

Nadobudnuté skúsenosti boli pre mňa dobrým základom pre pôsobenie v bankovom sektore, kde som na regionálnej úrovni zodpovedal za obchodné a kvalitatívne výsledky v rámci retailového bankovníctva.

Neskôr som sa stal súčasťou spoločnosti poskytujúcej služby fin. sprostredkovateľom, kde až doposiaľ z pozície vzťahového manažéra zodpovedám za nadväzovanie nových obchodných partnerstiev a následnú starostlivosť a spokojnosť partnerov s poskytovanými službami.

Svoju takmer dvadsaťročnú prax v obore som sa rozhodol pretaviť do založenia projektu ELITE Financial Services. Ide o platformu, ktorá mi dáva možnosť sebarealizácie. Je odrazom mojej vlastnej predstavy o poskytovaní zodpovednej fin. služby pre klientov a zabezpečení príjemného prostredia pre tím vybraných odborníkov v oblasti fin. sprostredkovania.

Okrem biznisu venujem čas výhradne svojej rodine, ktorá ma robí šťastným. Radi cestujeme, spoznávame miesta nové a vraciame sa na miesta obľúbené. Ak mi to okolnosti dovolia, spoločnosť mi robí kniha, pozriem si film, vypočujem hudbu, potrénujem na golfovom ihrisku a trávim čas v prírode. Svoje čaro má aj ticho a samota.

Máte záujem o konzultáciu?